Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
Ostatnie szlify
Ostatnie szlify

Ostatnie szlify

Do ligi został już tylko tydzień, a w sparingu po którym trener Tomasz Grzywna powinien już znać odpowiedzi na wszystkie pytania, Ząbkovia Ząbki pokonała III-ligowego Pelikana Łowicz.

Wyprawa do sąsiedniego województwa na mecz wcale nie musiała się skończyć zwycięstwem. Wszystko dzięki początkowemu kwadransowi, w którym rywal z wyższej ligi mógł tak naprawdę pozamiatać sprawę finalnego rezultatu. Ogromny napór przeciwników cudem udało się przetrwać i wyprowadzić dwa szybkie ciosy w postaci goli, które widocznie sprowadziły na ziemię rozpędzonych gospodarzy. Od tamtej pory to Ząbkovia była stroną dominującą i prowadziła grę. W drugiej połowie Pelikan znów starał się narzucić swoje tempo lecz zawodnicy naszej drużyny szybko się z tym uporali. Późniejszy obraz meczu to brzydka, twarda gra z dużą ilością fauli koncentrująca się w środkowej części boiska.


05.08.2023 r godz. 17.00 (sobota) inauguracja rozgrywek IV ligi piłki nożnej sezon 2023/2024 runda jesienna i mecz MKS ZĄBKOVIA Ząbki – DROGOWIEC Jedlińsk.


Mateusz Wiśniewski


PELIKAN Łowicz – ZĄBKOVIA Ząbki 0 – 2 (0-2)

29 lipca 2023 r.

Bramki: M.Augustyniak, Bąk
Skład ZĄBKOVIA Ząbki I połowa: Kryczka – Barański, Karasek, P.Augustyniak, Mazurczak, Bąk, Furman, Gliński, Głowala, Gaborek, M.Augustyniak
Skład ZĄBKOVIA Ząbki II połowa Adamczyk - Barański/Wimmer, Kencel, Przywózki, Mazurczak/ Nowiński, Paterek, Gliński, Furman, Głowala, Gaborek/Derkacz, Testowany