Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
TROSZYN POKONANY
TROSZYN POKONANY

TROSZYN POKONANY

Ząbki 07.05.2022 

W sobotnie południe w Markach o godzinie 13.00 był rozgrywany mecz pomiędzy Marcovią Marki a liderującą Mławianką Mława, którego przebieg miał kapitalne znaczenie dla nas


Gospodarze zremisowali 2-2 zabierając zawodnikom Mławianki 2 punkty. Do meczu z KS Troszyn przystąpiliśmy z kapitalnym nastawieniem, bo tylko zwycięstwo daje nam szansę na samodzielne liderowanie. Mecz rozpoczęliśmy, od falowych ataków nie dając gościom chwili wytchnienia. Po świetnym rozegraniu w lewym sektorze boiska wyprowadziliśmy atak zakończony faulem na Jakubie Szczepockim. Kapitalnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Stanisław Nieczyporenko dając nam prowadzenie w starciu z niewygodnym rywalem. To było bardzo dobre spotkanie w wykonaniu naszych zawodników i nie sposób pochwalić gości, którzy grali jak równy z równym. Na kolejną bramkę czekaliśmy do 67 minuty meczu gdy Bartłomiej Smolarczyk płaskim strzałem pokonał bramkarza gości. Zespół z Troszyna koniecznie chciał doprowadzić do wyrównania i niestety, ale nadział się na kontrę zakończoną celnym strzałem Filipa Głowali. Mecz wyrównany ze wskazaniem na nasz zespół.


W najbliższą środę 11.05.2022 r o godzinie 19.00 na Boisku Bemowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Obrońców Tobruku 11 rozegramy zaległy mecz z UNIĄ Warszawa.

Link do wywiadu z trenerem Maciejem Tatajem

Skrót meczu

ZĄBKOVIA Ząbki – KS Troszyn 3 – 1 (1-0)

07 maja 2022 r.

Bramki: 
Nechyporenko, Smolarczyk, Głowala
Skład Ząbkovia Ząbki: Matracki –Szulakowski, Karabin (88’ Boczoń), Smolarczyk, Mianowicz (82’ Paradowski), Szczepocki (76’ Jóźwiak), Lelito (65’ Nowiński), Głowala, Nechyporenko (72’ Mazurczak), Wiśniewski, M.Augustyniak (80’ Lis)
Skład KS Troszyn: Kowalski- Bajor (87’ Kowalczyk), M.Świderski, Stepnowski (55’ Ruiz), Majkowski (21’ Kałek), Złotkowski, Wierzbowski, Dzwonkowski (87’ Gumowski), Modzelewski (55’ Ł. Świderski), Matusiak, Bednarek(88’ Gąska)
Żółte kartki: Głowala