"Wiosną możemy grać jeszcze lepiej" - trenerzy po meczu Miedź - Dolcan
Autor: Michał Fronk, data publikacji: 26.11.2012 17:51
W zaległym meczu 14. kolejki I ligi Dolcan przegrał na wyjeździe z Miedzią Legnica. Oto co po tym spotkaniu powiedzieli trenerzy obu drużyn.
Robert Podoliński (trener Dolcanu Ząbki): - Gratuluję Miedzi zasłużonego zwycięstwa. Nam zabrakło jakości takiej, jaką ma legnicki zespół, szczególnie na skrzydłach. Ale zagraliśmy dobre spotkanie, a wiosną możemy grać jeszcze lepiej. Trzymam kciuki za Miedź bo to fajny zespół, a w Legnicy zaczynamy czuć się jak w domu.
Bogusław Baniak (trener Miedzi Legnica): - Mieliśmy ten mecz pod kontrolą. Nie chcę psuć sobie humoru, ale został mi niesmak, bo nie wolno robić cyrku w końcówce meczu, nawet jak się prowadzi 3:0. Ogólnie z całej rundy jestem zadowolony, bo jako beniaminek wykonaliśmy plan maksimum.