Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
REMIS W PRZASNYSZU
REMIS W PRZASNYSZU

REMIS W PRZASNYSZU

Przasnysz 08.06.2022 

Wyjazdowy mecz w Przasnyszu z miejscowym MKS-em zgromadził liczną publiczność, która gorącym dopingiem zachęcała zawodników gospodarzy do zwycięstwa. 


W pierwszej odsłonie dzisiejszego spotkania broniący się przed spadkiem zawodnicy z Przasnysza po jednej z wielu dynamicznie rozwijających się akcji ofensywnych strzelili bramkę dającą im prowadzenie. Na bramkę wyrównującą nasi piłkarze nie pozwolili długo czekać, bo zaraz po przerwie po stałym fragmencie gry niezawodny Mateusz Augustyniak strzelił głową, nie dając szans bramkarzowi gospodarzy. Mieliśmy mnóstwo niewykorzystanych sytuacji, które powinny nam dać trzy punkty, ale gdy nie możesz wygrać, to chociaż zremisuj. Z Przasnysza wywozimy punkt i szykujemy się na mecz z viceliderem z Mławy.


W najbliższą sobotę 18.06.2022 r  zapraszamy na mecz z MŁAWIANKĄ Mława, który odbędzie się o godz. 17.00 na DOZBUD ARENIE w Ząbkach.

Link do wywiadu z trenerem Maciejem Tatajem

MKS Przasnysz - ZĄBKOVIA Ząbki 1 – 1 (1-0)

Przasnysz, 8 czerwca 2022 r.

Bramki: 
M.Augustyniak
Skład Ząbkovia Ząbki: Matracki –Szulakowski , Smolarczyk, P.Augustyniak, Karabin, Szczepocki (75’ Ziółkowski), Głowala, Lelito (78’ Osoliński), Nechyporenko (60’ Lis) , Wiśniewski, M.Augustyniak
Żółte kartki: Wiśniewski, Smolarczyk, Nechyporenko