Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
DERBY POWIATU DLA ZĄBEK
DERBY POWIATU DLA ZĄBEK

DERBY POWIATU DLA ZĄBEK

Ząbki 27.05.2022 

Derby to piłkarskie święto które tym razem zagościło na DOZBUD ARENIE w Ząbkach. 


Pojedynki z HURAGANEM Wołomin zawsze wzbudzały duże emocje i tym razem też kibice się nie zawiedli. Kapitalna pierwsza połowa zakończona pięciobramkowym prowadzeniem wzbudziła wielką euforię na trybunach. Licznie zgromadzeni kibice w piątkowy wieczór się nie nudzili, bo nasz zespół zagrał jak z nut, potwierdzając trzecioligowe aspiracje. W najbliższą niedzielę rezerwy Wisły Płock będą podejmowały broniącą się przed spadkiem Unię Warszawa, która ma zamiar wyjechać z Płocka z minimum jednym punktem. Czy to jest realne? Tak to jest możliwe, bo piłka nożna to chyba najbardziej niesprawiedliwa dyscyplina sportowa. Faworytem można być tylko na papierze, a boisko piłkarskie wszystko weryfikuje. Może się okazać, że poniedziałek rozpoczniemy od informacji, że prowadzimy w rozgrywkach 4 ligi już z przewagą trzech punktów nad wiceliderem z Płocka. I tego sobie życzymy przed trudnym wyjazdowym meczem w Serocku.


W środę 01.06.2022 r  zapraszamy na wyjazdowy mecz z SOKOŁEM Serock, który odbędzie się o godz. 19.01 na stadionie w Serocku.

Link do wywiadu z trenerem Maciejem Tatajem

Bramka roku autorstwa Mateusza Augustyniaka

Skrót meczu


ZĄBKOVIA Ząbki – HURAGAN Wołomin 7 – 1 (5-0)

Ząbki, 27 maja 2022 r.

Bramki: 
M.Augustyniak x 3, Wiśniewski x 2, P.Augustyniak, Szczepocki
Skład Ząbkovia Ząbki: Koprowicz –Szulakowski (57’ Karabin), Malinowski, P.Augustyniak, Paradowski, Lis, Głowala (77’ Jóźwiak), Smolarczyk (46’ Osoliński), Nechyporenko (46’ Szczepocki), Wiśniewski, M.Augustyniak (71’ Ziółkowski)