UDANY WYPAD DO MAKOWA

Maków Mazowiecki 21.05.2022

Wyjazdowy mecz w Makowie Mazowieckim od początku nie układał się po naszej myśli, ponieważ na pierwszą bramkę trzeba było czekać aż do 47 minuty, gdy niezawodny Piotr Augustyniak strzałem głową po dośrodkowaniu Nechyporenki otworzył wynik meczu na 1 – 0.

Dobre wejście w drugą połowę pozwalało myśleć optymistycznie o wyniku tego spotkania. Gra naszej drużyny nabrała płynności i pewności. Kolejne bramki strzelali Mateusz Augustyniak oraz prezentujący coraz wyższą formę wychowanek naszego klubu Jakub Lis.

W piątek 27.05.2022 r  zapraszamy na mecz z HURAGANE Wołomin, który odbędzie się o godz. 18.30 na DOZBUD ARENIE w Ząbkach