Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
PORAŻKA W OSTATNIM MECZU RUNDY JESIENNEJ
PORAŻKA W OSTATNIM MECZU RUNDY JESIENNEJ

PORAŻKA W OSTATNIM MECZU RUNDY JESIENNEJ

Mława 20.11.2021 

Szkoda tych trzech punktów, ale miejmy nadzieję, że wrócą do nas jak bumerang. Przegrana spowodowała, że po rundzie jesiennej zajmiemy trzecie miejsce ze stratą czterech punktów do liderującej Wisły II Płock.


O porażce zdecydowała pierwsza połowa, w której nie dość, że straciliśmy, dwie bramki to sami w klarownych sytuacjach ich nie wykorzystaliśmy. Ogłoszenie typu „Królestwo oddam za skutecznego strzelca” jest jak najbardziej aktualne i na pewno taki zawodnik musi się u nas pojawić. Druga połowa to nasza dominacja i mnóstwo sytuacji, w których bramkarz gospodarzy wykazywał się nieprzeciętnymi umiejętnościami. Trzy zmiany, z którymi weszliśmy, w drugą połowę dawały nadzieję na poprawę wyniku, a że nadzieja umiera ostatnia, to do końca meczu mieliśmy duże emocje. I w takiej nadziei będziemy trwali przez cały okres przygotowawczy do rundy wiosennej sezony 2021/2022.


Linki do wywiadu z trenerem:

Trenerem Piotrem Dziewickim


MŁAWIANKA Mława - ZĄBKOVIA Ząbki 2 – 0 (2-0)

Mława, 20 listopada 2021 r.

Skład ZĄBKOVIA Ząbki: Matracki – Szulakowski, Augustyniak, Smolarczyk, Paradowski, Jóźwiak, Wiśniewski, Osoliński (46’ Głowala), Lelito, Przygoda(46’ Ziółkowski), Różycki (46’ Grabowicz, 82’ Szczepocki)
Żółte kartki: Wiśniewski, Ziółkowski, Jóźwiak