Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
GRA SIĘ TAK JAK PRZECIWNIK POZWALA
GRA SIĘ TAK JAK PRZECIWNIK POZWALA

GRA SIĘ TAK JAK PRZECIWNIK POZWALA

Ząbki 13.11.2021 


Zawodnicy MKS Przasnysz jak zawsze do Ząbek przyjechali bardzo pozytywnie nastawieni z chęcią zdobycia trzech punktów. Pod wodzą nowego trenera Krzysztofa Jędrzejewskiego zaskoczyli nas determinacją w dążeniu do zwycięstwa.


Od samego początku w grze naszego zespołu brakowało przyspieszenia i na nic zdawały się wskazówki dobiegające z ławki trenerskiej. Statyczna gra mogła przynieść katastrofę i dobrze, że po przerwie na boisko weszli zmiennicy, którzy jedną akcją z 47 minuty zmienili wynik meczu na 1 – 0. Wynik meczu się zmienił, ale gra tylko momentami. Do końca tego spotkania zawodnicy gości konsekwentnie próbowali strzelić wyrównującą bramkę co im na nasze szczęście się nie udało. Trzynasty dzień miesiąca był szczęśliwym dniem dla nas, a zawodników MKS Przasnysz wypada nagrodzić brawami, bo w przekroju całego meczu byli zespołem lepszym. 


Linki do wywiadu z trenerem:

Trenerem Piotrem Dziewickim


ZĄBKOVIA Ząbki – MKS Przasnysz 1 – 0 (0-0)

Ząbki, 13 listopada 2021 r.

Bramki: 
Grabowicz

Skład ZĄBKOVIA Ząbki: Matracki– Szulakowski (70’ Paradowski), Augustyniak, Smolarczyk, Mianowicz, Kleber (46’ Jóźwiak), Wiśniewski, Kwiatkowski (46’ Głowala), Lelito, Ziółkowski (46’ Przygoda), Kwaczreliszwili (46’ Grabowicz)
Skład MKS Przasnysz: Przychodzki – Sitek, Rutkowski, Pepłowski, Pragacz, Kopciński, Smoliński, Witkowski, Prusik (72’ Zajkowski, Słowik, Bartosiewicz
Żółte kartki: Kwiatkowski, Jóźwiak, Wiśniewski (Ząbkovia)