Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
PORAŻKA W MECZU Z ESCOLĄ
PORAŻKA W MECZU Z ESCOLĄ

PORAŻKA W MECZU Z ESCOLĄ

Warszawa 07.11.2021 

Po pucharowej gorączce powrót na ligowe boiska okazał się bardzo trudny. Dobrze dysponowana drużyna gospodarzy postawiła twarde warunki w trakcie gry.


Mecz początkowo układał, się po naszej myśli a szybko strzelona bramka przez Sebastiana Kwaczreliszwiliego utwierdziła nas w przekonaniu, że tego meczu to nie możemy przegrać. Przekonanie to nie wszystko i zostało w bardzo szybki sposób zweryfikowane przez sędziego głównego zawodów, który podyktował problematyczny rzut karny pewnie wykorzystany przez zawodnika gospodarzy Jana Bąka. W drugiej połowie zdecydowanie dominowaliśmy, na boisku a gospodarze nielicznymi kontrami próbowali przechylić szalę zwycięstwa, co też im się udało, strzelając drugą bramkę. W sytuacjach podbramkowych zabrakło nam szczęścia i dlatego wynik meczu już nie uległ zmianie. W najbliższą sobotę na DOZBUD Arenie rozegramy mecz z MKS Przasnysz, który musimy wygrać.


ESCOLA Varsovia - ZĄBKOVIA Ząbki 2 – 1 (1-1)

Warszawa, 7 listopada 2021 r.

Bramki: 
Kwaczreliszwili
Skład Ząbkovia Ząbki: Matracki– Szulakowski, Augustyniak, Smolarczyk, Mianowicz, Jóźwiak (64’ Szczepocki) , Wiśniewski, Osoliński (25’ Kwiatkowski, 62’ Lelito), Głowala, Ziółkowski , Kwaczreliszwili (60’ Grabowicz)
Żółte kartki: Szulakowski, Smolarczyk, Kwiatkowski