Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
PUCHAR JEST NASZ
PUCHAR JEST NASZ

PUCHAR JEST NASZ

Warszawa 03.11.2021 

Finałowe spotkanie z KTS Weszło, na kameralnym stadionie Hutnika Warszawa spełniło oczekiwania naszych kibiców, którzy licznie wsparli nasz zespół. 

To było kolejne dobre spotkanie naszej drużyny, dominacja i dojrzałość były po naszej stronie. Wielkość zespołu to umiejętność wygrywania w meczach najważniejszych a ten mieścił się w tej kategorii. W rozmowach z zawodnikami czy też z kadrą trenerską często padały pytania, czy na pewno mam ze sobą nasz talizman (podkowę celowo zostawiłem w klubie) odpowiadałem, że w meczach finałowych to są potrzebne umiejętności, a nie szczęście. Tak też się stało, gdyż to umiejętności piłkarskie naszego zespołu pozwoliły kontrolować ten mecz i na koniec obwieścić piłkarskiemu światu kto awansował do rozgrywek wojewódzkich Pucharu Polski. Nasi kibice „DUMA WARSZAWSKIEGO PRZEDMIEŚCIA” fanatycznym dopingiem ponieśli, nasz zespół do zwycięstwa, za co serdecznie im dziękujemy, licząc na wsparcie w kolejnych meczach o mistrzostwo IV ligi.


KTS WESZŁO - ZĄBKOVIA Ząbki 1 – 5 (0-1)

Warszawa, 3 listopada 2021 r.

Bramki: 
Ziółkowski, Smolarczyk, Jóźwiak ,Głowala, Augustyniak
Skład Ząbkovia Ząbki: Koprowicz – Szulakowski (70’ Jóźwiak), Augustyniak, Smolarczyk, Mianowicz, Przygoda (60’ Kwaczerszwili) , Wiśniewski, Kwiatkowski (46’ Lelito), Głowala , Ziółkowski (70’ Paradowski), Grabowicz (46’ Kleber)