Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
WYGRANY MECZ Z BENIAMINKIEM
WYGRANY MECZ Z BENIAMINKIEM

WYGRANY MECZ Z BENIAMINKIEM

Ząbki 30.10.2021 

Spotkanie z beniaminkiem IV ligi SOKOŁEM Serock można podzielić na dwie różne części. Zasadniczo różniące się jakością, dominacja, mnóstwo sytuacji bramkowych, nieskutecznie egzekwowany rzut karny oraz cztery strzelone bramki to pierwsza połowa meczu.


Początek drugiej odsłony nie wskazywał, że będzie inaczej, niż w pierwszej połowie. Początek drugiej połowy nie wskazywał na to abyśmy mogli stracić w tym meczu bramki, niestety stało się inaczej, Krystian Mianowicz w 56 minucie meczu upomniany zostaje druga żółta kartkę i w konsekwencji musimy grać w dziesięciu. Goście zdobywają w tym czasie dwie bramki i spotkanie kończy się wynikiem 4:2 dla naszej drużyny. Inkasujemy trzy punkty, ale styl, w jakim to zrobiliśmy zmusza do głębokich refleksji. Warto też dodać, iż udanie zadebiutował me meczu IV ligi kolejny młody zawodnik naszego klubu Dominik Paradowski rocznik 2004. Przed nami kolejny mecz w najbliższą środę na stadionie HUTNIKA Warszawa rozgrywamy finał Pucharu Polski szczebla warszawskiego z KT WESZŁO. Zapraszamy kibiców naszej drużyny do gorącego dopingu to wy jesteście naszym dwunastym zawodnikiem.


ZĄBKOVIA Ząbki - SOKÓŁ Serock 4 – 2 (4-0)

Ząbki, 30 października 2021 r.

Bramki: 
Ziółkowski, Kwiatkowski, Przygoda x 2
Skład Ząbkovia Ząbki: Koprowicz – Szulakowski, Augustyniak, Smolarczyk, Mianowicz, Przygoda (77’ Jóźwiak) , Wiśniewski (70’ Paradowski), Kwiatkowski, Głowala (66’ Lelito), Ziółkowski (55’ Szczepocki), Grabowicz (66’ Kwaczreliszwili)
Skład Sokół Serock: Dąbek – Żuber, Głowacki, Olszewski (73’ Kopacz), Turkowski, Płatek (80’ Rosiński), Knap (63’ Rawa), Lewandowski (46’ Lipski), Czarnecki (75’ Szambelen), Markowicz, Woźnica (46’ Wełpa)
Żółte kartki: Mianowicz x 2, Kwiatkowski