Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
WOŁOMIN ZDOBYTY
WOŁOMIN ZDOBYTY

WOŁOMIN ZDOBYTY

Wołomin 23.10.2021 

Jadąc do Wołomina, rozmyślałem o scenariuszu dotyczącym derbowego meczu z Huraganem Wołomin i wymyśliłem sobie, że zawodnicy młodzi, których nikt jeszcze nie zna, są w stanie przesądzić o wyniku tego meczu.


Filip Głowala strzelając dwie fantastyczne bramki, otworzył wynik, utwierdzając mnie, że prawidłowo zaplanowałem zdarzenia. Wyśmienita gra naszej drużyny w defensywie wytrącała wszystkie atuty gospodarzy, bo zawodników mogących przesądzić o wyniku meczu oni posiadają. Zarówno w pierwszej, jak i drugiej odsłonie meczu działo się bardzo wiele i momentami mecz był bardzo zacięty. Dominacja naszej drużyny nad rywalem w przekroju całego meczu była, bezdyskusyjna a opinie pomeczowe miejscowych kibiców były błędne. Przed nami kolejny mecz na DOZBUD ARENIE z Sokołem Serock, w którym musimy potwierdzić naszą dobrą dyspozycję.


Linki do wywiadów z trenerem:

Trenerem Piotrem Dziewickim


HURAGAN Wołomin - ZĄBKOVIA Ząbki 1 – 4 (1-2)

Wołomin, 23 października 2021 r.

Bramki: 
Głowala x 2, Wiśniewski, Osoliński

Skład HURAGAN Wołomin: Mściwujewski – Herman (61' Żmuda P), Petasz, Rybak, Kłopotowski (80' Gawryś) – Smoliński, Nowiński (90' Dźwigała) – Żmuda K, Marcinkiewicz – Wielądek (82' Mikusek), Barzyc (66' Ołdak)
Skład ZĄBKOVIA Ząbki: Matracki – Szulakowski, Augustyniak, Smolarczyk, Mianowicz, Przygoda, Wiśniewski , Osoliński (62’ Kwiatkowski), Głowala , Ziółkowski (80’ Jóźwiak), Grabowicz (82’ Mastalerczuk)