Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
DROGA DO FINAŁU
DROGA DO FINAŁU

DROGA DO FINAŁU

Mszczonów 20.10.2021

Na wstępie chciałbym podziękować chłopakom za trud włożony w ten mecz, zawodnicy zostawili kawał zdrowia, czego efektem jest nasz awans do finału Pucharu Okręgowego MZPN.


Pierwsza połowa spotkania była dla nas udana, wychodzimy na prowadzenie po uderzeniu z dalszej odległości Marka Kwiatkowskiego, szybkimi kontrami tworzyliśmy sobie sytuacje bramkowe i po jednej z nich Bartek Wiśniewski uruchamia prostopadłym podaniem Kewina Przygodę, który nie daje szans bramkarzowi Mszczonowianki. Z dwubramkową przewagą schodzimy na przerwę.

Druga połowa jest zupełnie inna, gospodarze przejmują inicjatywę i strzelają nam bramkę kontaktową. Zespół potrafił utrzymać jednobramkowe prowadzenie i tym sposobem meldujemy się w finale.

Chciałbym dodać, że dzisiaj wystąpiliśmy w eksperymentalnym zestawieniu jeśli chodzi o linie obrony, z różnych przyczyn nie mogli wystąpić Przemek Szulakowski, Piotr Augustyniak, Bartek Smolarczyk oraz Rafał Mazurczak…

Gratulacje dla całego zespołu, plan na ten mecz wykonali w 100 procentach.


Półfinał Okręgowego Pucharu Polski Szczebla MZPN

MSZCZONOWIANKA Mszczonów – ZĄBKOVIA Ząbki 1 – 2 (0-2)

Mszczonów, 20 października 2021 r.

Bramki: 
Kwiatkowski, Przygoda
Skład Ząbkovia Ząbki: Koprowicz – Mianowicz, Kwiatkowski, Boczoń, Ziółkowski, Jóźwiak (60’ Mastalerczuk), Osoliński, Głowala (60’ Lelito), Wiśniewski (60’ Kleber), Przygoda (65’ Różycki), Grabowicz (60’ Kwaczreliszwili)
Żółte kartki: Głowala, Mianowicz, Różycki