Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
KATAKLIZM W OSTROŁĘCE
KATAKLIZM W OSTROŁĘCE

KATAKLIZM W OSTROŁĘCE

Ostrołęka 09.10.2021 

Szok i niedowierzanie.

Tak można ocenić remis w Ostrołęce.  Prowadząc 4 – 1 w meczu wyjazdowym i nie wracając z kompletem punktów, to jest sztuka, a nam się to niestety udało. 

Jedyne słowa, które nasuwają się po tym blamażu są bardzo niecenzuralne i nie będę ich przytaczał. Wstydzę się za mecz w Ostrołęce, bo przegraliśmy (ten remis jest porażką) sami ze sobą i mam nadzieję, że to była ostatnia wpadka naszego zespołu, bo mecz można przegrać ale po walce. Wiadro popiołu na głowy naszych zawodników to za mało, musimy dobrą grą odbudować zaufanie, którego nadużyliśmy wobec naszych kibiców. Okazją do rehabilitacji będzie mecz  1/4 Finału o Puchar MZPN z VICTORIĄ Sulejówek, który rozegramy w najbliższą środę o godz. 18.30 na DOZBUD ARENIE.  


Linki do wywiadów z trenerem:

Trenerem Piotrem Dziewickim


NAREW Ostrołęka - ZĄBKOVIA Ząbki 4 – 4 (1-1)

Ostrołęka, 9 października 2021 r.

Bramki: 
Lelito, Przygoda, Grabowicz, Kwaczreliszwili

Skład ZĄBKOVIA Ząbki: Matracki – Szulakowski, Augustyniak, Smolarczyk (46’ Kwiatkowski), Mianowicz, Różycki (46’ Ziółkowski), Lelito (46’ Teodorczyk), Osoliński, Przygoda (62’ Jóźwiak), Kleber (46’ Kwaczreliszwili), Grabowicz (70’ Kokot)
Skład NAREW Ostrołęka: Radchenko – Maciuszko (46’ Dąbrowski), Okhrimenko, Kubeł (64’ Karwowski), Niedźwiecki (82’ Staszczuk), Olesiński, Ziemak, Jastrzębski, Strzeżysz, Małkiewicz (64’ Białobrzeski), Gałązka
Żółte kartki: Lelito, Teodorczyk (Ząbkovia)