ZACZAROWANA DOZBUD ARENA

Ząbki 02.10.2021

Mecze z DRUKARZEM Warszawa zawsze kojarzyły się z wielkimi emocjami. I tym razem kibice obydwu drużyn się nie nudzili. To było bardzo dobre spotkanie naszego zespołu obfitujące w składne akcje i dużą ilością strzałów na bramkę gości.

Nieustanne ataki naszego zespołu spowodowały, że zawodnicy Drukarza cofnęli się do obrony, sporadycznie atakując bramkę strzeżoną przez Mateusza Matrackiego. Wielkość zespołu to strzelone bramki, na które trzeba było czekać do 33 minuty meczu, gdy Kewin Przygoda po składnej akcji naszego zespołu zakończył celnym strzałem. Po przerwie wynik podwyższył na 2 – 0 Szymon Różycki. Strzelcem kolejnych bramek był Sebastiana Kwaczreliszwili, który w 60 minucie zmienił Kacpra Grabowicza. Odmłodzona drużyna gości broniła się bardzo dzielnie zostawiając po sobie dobre wrażenie. Mecz podobał się publiczności, która brawami nagrodziła zawodników obydwu zespołów. W najbliższą sobotę czeka nas mecz wyjazdowy w Ostrołęce z Narwią o godz. 15.00