Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
PORAŻKA W TROSZYNIE
PORAŻKA W TROSZYNIE

PORAŻKA W TROSZYNIE

Ząbki 25.09.2021 

Porażką zakończyło się spotkanie naszego zespołu z CK Troszyn, a „złotą bramkę” strzelił nie kto inny jak Michał Złotkowski trener gospodarzy, który z powodu braków kadrowych zmuszony został najpierw do wpisania siebie do protokołu meczowego, a potem do wejścia na boiska za kontuzjowanego zawodnika gospodarzy. 

Pojedynek pomiędzy zespołami z górnej części tabeli przyprawiał o dreszczyk emocji i miał charakter bardzo wyrównany. Zawodnicy obu zespołów starali się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale do tego jeszcze jest potrzebne szczęście i tego nam zabrakło najpierw w 90 minucie meczu, gdy niepilnowany wymieniany wcześniej Michał Złotkowski strzelił gola, a potem w przedłużonym czasie gry, gdy zawodnik gospodarzy w swoim polu karnym zagrał ręką. Oceniając dzisiejsze spotkanie stwierdzam, że nie był to nasz udany występ i przydałoby się głowy posypać popiołem. Przed nami kolejne spotkanie o mistrzostwo IV ligi tym razem w najbliższą sobotę o godz. 16.00 gramy z DRUKARZEM Warszawa o trzy punkty i awans w tabeli.


Linki do wywiadów z trenerem:

Trenerem Michałem Złotkowskim

Trenerem Piotrem Dziewickim


CK Troszyn - ZĄBKOVIA Ząbki 1 – 0 (0-0)

Ząbki, 25 września 2021 r.

Bramki: 
Michał Złotkowski

Skład CK Troszyn: Kowalski – Bajor, Bałas (50’Świderski M.), Stepnowski, Majkowski (82’Świderski Ł.), Tyska (80’ Kałek), Kamionowski (29’Złotkowski), Wierzbowski, Modzelewski (37’ Kowalczyk), Matusiak, Cychol
Skład ZĄBKOVIA Ząbki: Matracki – Szulakowski, Augustyniak, Smolarczyk, Mianowicz, Mazurczak (65’ Ziółkowski), Kwiatkowski (46’Teodorczyk), Osoliński, Lelito (75’Grabowicz), Przygoda, Kleber (46’ Kwaczreliszwili)
Żółte kartki: Modzelewski, Majkowski, Świderski Ł, Kowalski (CK Troszyn), Mazurczak, Przygoda, Ziółkowski (ZĄBKOVIA)