Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
PEWNE TRZY PUNKTY
PEWNE TRZY PUNKTY

PEWNE TRZY PUNKTY

Ząbki 17.09.2021 

Piątkowy piłkarski wieczór na DOZBUD ARENIE na długo pozostanie w naszej pamięci. Wspaniała patriotyczna oprawa meczowa autorstwa „DUMY WARSZAWSKIEGO PRZEDMIEŚCIA”, pozwoliła poczuć smak historii nie tylko piłkarskiej, ale też przypomnieć o rocznicy Sowieckiej napaści na Polskę. 


Licznie zgromadzona publiczność przed meczem, odśpiewała Mazurka Dąbrowskiego, dodając znaczenia dzisiejszemu spotkaniu i pokazując, że kibice piłki nożnej pielęgnują historię. Sam mecz mógł się podobać, a nasz zespół grając przy fenomenalnym, ogłuszającym dopingu naszych fanów z trybuny „ŻELAZNEJ”, wzniósł się na wyżyny swoich możliwości pokonując Hutnika po świetnych akcjach naszego zespołu. Wzorowa taktyka ustawiona przez trenera Piotra Dziewickiego pozwoliła zdominować rywala od pierwszych minut tego spotkania. Wysoki pressing naszego zespołu nie pozwalał Hutnikom na konstruowanie zaczepnych akcji ofensywnych, ponieważ musieli myśleć o obronie własnej bramki. Podsumowując, pierwszą połowę można powiedzieć, że powinna się zakończyć przynajmniej dwu bramkowym prowadzeniem, ale niestety na przeszkodzie stał bramkarz gości Bartosz Koncki (bardzo dobry występ). Po przerwie Hutnicy próbowali odzyskać pole gry, ale nasza zabójcza kontra z 60 minuty spotkania pozwoliła wyjść na prowadzenie po strzale na bramkę rywali Kuby Jóźwiaka. Pięć minut później kolejna akcja naszej drużyny zakończona została celnym uderzeniem naszego wychowanka Bartosza Lelito. Można by powiedzieć, że dwubramkowe prowadzenie w meczu to przysłowiowy piłkarski spacerek, ale nie w meczu z Hutnikiem. Ci do końca cierpliwie szukali akcji, która by dała kontaktowego gola. W 88 minucie spotkania Daniel Kleber po indywidualnej akcji podwyższył wynik na 3 – 0, nie dając szans bramkarzowi gości oraz nie pozostawiając złudzeń, kto w dniu dzisiejszym zainkasuje trzy punkty.

Podziękowania dla „DUMY WARSZAWSKIEGO PRZEDMIEŚCIA” oraz wszystkich kibiców naszej drużyny za kapitalny doping.


ZĄBKOVIA Ząbki - HUTNIK Warszawa 3 – 0 (0-0)

Ząbki, 17 września 2021 r.

Bramki: 
60’ Jóźwiak, 65’ Lelito, 88’ Kleber
Skład Ząbkovia Ząbki: Matracki – Szulakowski, Smolarczyk, Augustyniak, Mianowicz, Jóźwiak (76’ Mazurczak), Osoliński (87’Kokot), Wiśniewski (53’ Kleber), Lelito, Przygoda (90’ Teodorczyk), Kwaczreliszwili (84’ Kwiatkowski)
Skład Hutnik Warszawa: Koncki – Wielgosz (58’ Turko), Siudak (46’ Jaczewski), Giel, Goluch, Waćkowski (75’ Kalisiak), Szabat, Bogucki, Cynt (73’ Trznadel), Ignacak (62’ Cudny), Duczek
Żółte kartki: Jóźwiak, Mianowicz, Mazurczak, Augustyniak (Ząbkovia) Goluch, Giel, Duczek (Hutnik)