Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
STOCZNIOWIEC PŁOCK
STOCZNIOWIEC PŁOCK

STOCZNIOWIEC PŁOCK

Ząbki 04.09.2021 

Sobotni mecz ze STOCZNIOWCEM Płock mógł się podobać licznie zgromadzonym przed monitorami (relacja live) oraz na DOZBUD ARENIE kibicom naszej drużyny. Zasłużone zwycięstwo nie przyszło jednak tak łatwo. Stoczniowcy dzielnie się bronili szukając tej jedynej sytuacji, która by mogła dać chociaż jeden punkt.

Podopieczni trenera Dziewickiego konsekwentnie realizowali plan na dzisiejszy mecz, czyli grę wysokim pressingiem, która musiała dać efekt w postaci strzelonych bramek. W pierwszej połowie nasz zespół stworzył wiele bramkowych sytuacji, które niestety nie zakończyły się strzeloną bramką. Druga połowa to popis naszych zawodników zakończona  wynikiem 3 – 0 nie dając szans naszym rywalom.

Skrót z meczu ZĄBKOVIA Ząbki – STOCZNIOWIEC Płock


Linki do wywiadów z trenerami:

Piotrem Dziewicki (Ząbkovia Ząbki)

Damianem Kijkiem (Stoczniowiec Płock) 

ZĄBKOVIA Ząbki – STOCZNIOWIEC Płock 3 – 0 (0 – 0)

Ząbki, 4 września 2021 r.

Bramki: 
70’ Osoliński, 74’ Kwaczreliszwili, 80’ Szulakowski
Skład Ząbkovia Ząbki: Matracki – Szulakowski, Smolarczyk, Augustyniak, Mazurczak (76’ Mianowicz), Jóźwiak (78’ Ziółkowski), Osoliński Wiśniewski (88’ Kwiatkowski), Lelito (63’ Teodorczyk), Przygoda (78’ Różycki), Kleber (60’Kwaczreliszwili)
Skład Stoczniowiec Płock: Tokarski – Skierkowski, Ignaczewski, Kowalczyk (86’ Zimny), Dąbrowski, Bieńkowski, Osmański (89’ Żagłewski), Majchrzak P.(26’ Dubiel, 69’ Rutkowski) , Majchrzak K.(78’ Dubieński), Orłowski, Trzciński (72’ Koryto)
Żółte kartki: Wiśniewski, Augustyniak