Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
Remis w Płocku
Remis w Płocku

Remis w Płocku

Płock 01.09.2021 

W środowe popołudnie o godzinie 17.00 na Stadionie Miejskim w Płocku spotkaliśmy się z rezerwami Wisły Płock. Mecz rozpoczęliśmy z wielkim animuszem spychając gospodarzy do defensywy, efektem czego już w 9 minucie meczu celnym strzałem głową popisał się Bartłomiej Smolarczyk nie dając szans bramkarzowi gospodarzy. Wzmocnieni zawodnikami pierwszego zespołu zawodnicy drugiej drużyny Wisły Płock atakowali na tyle skutecznie, że w 15 minucie meczu wyrównali kończąc akcję celnym strzałem. 


Gdy wydawało się że gospodarze przejmują inicjatywę spychając naszych zawodników do obrony, jedna z wielu naszych akcji w 31 minucie zakończyła się kolejną bramką, a strzelcem był Kuba Jóźwiak. Druga połowa to wymiana piłkarskich ciosów, niestety zakończona w 80 minucie meczu straconą bramką na 2 – 2. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie, a my wyjeżdżamy z jednym punktem kierując się zasadą „Jeśli nie możesz wygrać to zremisuj”.


WISŁA II Płock - ZĄBKOVIA Ząbki 2 – 2 (1 – 2)

Płock, 1 września 2021 r.

Bramki: 
Smolarczyk 8’, Jóźwiak 31’
Skład Wisła II Płock: Gradecki – Michalski, Drapiński, Paciorek (68’ Maślak), Krzyżański, Burka, Klepczyński, Lewandowski (75’ Wiącek), Gerbowski (61’ Mościcki), Szczepański (88’ Walczak), Dominik (46’ Cielemęcki)
Skład Ząbkovia Ząbki: Matracki – Szulakowski, Smolarczyk, Augustyniak, Mazurczak, Jóźwiak (78’ Ziółkowski), Osoliński (86’ Kwiatkowski), Wiśniewski, Lelito (75’ Teodorczyk), Przygoda, Kleber