Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
Dobry wieczór w Legionovie
Dobry wieczór w Legionovie

Dobry wieczór w Legionovie

Środowe spotkanie z rezerwami trzecioligowej Legionovii nie pozostanie długo w naszej pamięci ponieważ za tydzień 3 października kolejna VI runda rozgrywek o Puchar MZPN a rywalem będzie drużyna POGOŃ Grodzisk, która w pojedynku z rezerwami KS Ursus wygrała 4 – 0.

Nasz zespół w pojedynku z rezerwami Legionovii zwyciężył 3-1 a strzelcami bramek byli Bartłomiej Balcer oraz Konrad Cichowski, który dwukrotnie pokonał bramkarza gospodarzy.  Spotkanie odbywało się w niecodziennej scenerii, na boisku królowała jesień czyli boisko pokryte było igłami, żołędziami i liśćmi spadającymi z okolicznych drzew. W pierwszej połowie próby ataku naszych zawodników rozbijały się o szczelną defensywę gospodarzy i zakończyła się ona bezbramkowym remisem. Druga połowa to popis zawodników naszego zespołu zakończona celnymi strzałami wyżej wymienionych zawodników.


Pary ¼ Finału o Puchar MZPN.

Sparta Jazgarzew
-
Huragan Wołomin
3 października, godz. 15:30
Józefovia Józefów
-
Błonianka Błonie
3 października, godz. 15:30
Ząbkovia Ząbki
-
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
3 października, godz. 15:30
Agape Białołęka
-
MKS Piaseczno
3 pażdziernika, godz. 15:30Bramki:
Sobota 53’ – Balcer 47’, Cichowski 76’,78’
Skład Ząbkovia Ząbki:
Krysiak (Matracki 34’) - Kozierkiewicz, Dadacz (Augustyniak 46’), Ciok, Wybraniec, Lewandowski, Kokoszewski (Szulakowski 68’), Rohozin (Cichowski 46’), Szeliga (Kozik 55’), Przygoda (Szulakowski 60’), Tarnogrodzki (Balcer 46’)
Żółte kartki:
Kozierkiewicz