Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
Konferencja prasowa po meczu Dolcan : Sandecja
Konferencja prasowa po meczu Dolcan : Sandecja

Konferencja prasowa po meczu Dolcan : Sandecja

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami trenerów po meczu Dolcan Ząbki : Sandecja Nowy Sącz. Na konferencji prasowej zespół gości reprezentował II trener Dariusz Romuzga.
Dariusz Kubicki (trener Dolcanu): Biorąc pod uwagę okoliczności, które towarzyszyły nam w tym spotkaniu trzeba być w pełni zadowolonym z wyniku. Sandecja pokazała dzisiaj bardzo dobrą jakość gry. Jednak my skutecznie niwelowaliśmy ataki rywali, a czasami byliśmy nawet od nich lepsi. Biorąc pod uwagę pozycję Sandecji w tabeli, musimy być z tego jednego punktu zadowoleni. Jest to dla nas bardzo duża korzyść.
 
Dariusz Romuzga (II trener Sandecji): Spodziewaliśmy się tutaj twardego meczu. Dolcan postawił ciężkie warunki, jest to zespół dobrze ustawiony, który potrafi grać piłką. Do momentu strzelenia bramki przez gospodarzy mieliśmy to spotkanie pod kontrolą. Potem coś w drużynie pękło i zawodnicy nie wiedzieli za bardzo jak sobie z tym poradzić. Druga połowa pokazała, że przyjechaliśmy tutaj powalczyć o zwycięstwo. Dolcan grał z kontry i miał swoje sytuacje, my także, na szczęście udało się zdobyć bramkę dającą remis.