Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
Opinie trenerów po meczu Dolcan - GKS
Opinie trenerów po meczu Dolcan - GKS

Opinie trenerów po meczu Dolcan - GKS

Na pomeczowej konferencji prasowej trener Dolcanu Dariusz Kubicki pochwalił swoich piłkarzy za zaangażowanie i pasję jakie włożyli w dzisiejszy mecz. Szkoleniowiec gości Robert Moskal powiedział, że spodziewał się trudnego meczu w Ząbkach i się nie pomylił.

Robert Moskal (trener GKSu Katowice): Spodziewaliśmy się bardzo zmobilizowanego zespołu. Zależało mi na tym, aby w pierwszych momentach meczu nie stracić bramki, ale już w 6. minucie ją straciliśmy. Ząbki to trudny teren, ale jeżeli strzelamy aż dwie bramki na wyjeździe, to powinniśmy się spodziewać choćby jednego punktu a wracamy z niczym. Mamy przed sobą trzy mecze u siebie i mam nadzieję, że zdobędziemy tam punkty.
 
Dariusz Kubicki (trener Dolcanu Ząbki): Muszę z miejsca pogratulować swoim zawodnikom. Było widać u nich zaangażowanie i pasję w tym, co robią. Było ciężko, ale udało się zwyciężyć, ale strzelając trzy bramki mogliśmy oczekiwać, że zdobędziemy trzy punkty. Jedyne, o co mogę mieć pretensję, do moich chłopaków, to brak szacunku dla strzelonej bramki, gdyż dwukrotnie po zdobytym golu traciliśmy bramkę. Generalnie należą się moim zawodnikom gratulację. Mam nadzieję, że tak ten zespół będzie wyglądał, i pokazywał na boisku zaangażowanie.