Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
Konferencja prasowa po meczu z Wartą Poznań
Konferencja prasowa po meczu z Wartą Poznań

Konferencja prasowa po meczu z Wartą Poznań

Po dzisiejszym meczu obaj trenerzy narzekali na stan murawy. Trener Mroczkowski pochwalił swoich podopiecznych za walkę. Trener Czerniawski powiedział, że decydująca była sytuacja kiedy Unierzyski dostał czerwoną kartkę.
 
Radosław Mroczkowski (Trener Dolcanu Ząbki): Niestety ja nie cieszę się z końcowego wyniku. Tracimy szybko zawodnika, mecz zaczyna się układać nie po naszej myśli. Przewaga jednego czy dwóch zawodników na tym poziomie to dużo. Boisko również nie sprzyjało grze w piłkę. Chciałbym jednak pochwalić moich zawodników za walkę do końca.

Marek Czerniawski (Trener Warty Poznań): Jestem bardzo zadowolony z tego zwycięstwa. Mecz toczył się w trudnych warunkach. Kluczowym momentem spotkania była czerwona kartka dla zawodnika drużyny gospodarzy. Przejęliśmy wtedy inicjatywę, stworzyliśmy kilka sytuacji i staraliśmy się kontrolować przebieg spotkania. Później zdobyliśmy bramkę i wszystko zmierzało w dobrym kierunku. Losy meczu odwróciła bramka strzelona nam z rzutu karnego. Jednak wiara Dolcanu w zwycięstwo nie trwała długo, gdyż szybko zdobyliśmy drugą bramkę. Myślę, że wygraliśmy zasłużenie