Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
Kadra na zgrupowanie w Kołobrzegu
Kadra na zgrupowanie w Kołobrzegu

Kadra na zgrupowanie w Kołobrzegu

Od 28 stycznia pierwsza drużyna Dolcanu przebywa na obozie w Kołobrzegu. Trener Radosław Mroczkowski na pierwsze zgrupowanie zabrał 22 piłkarzy. W kadrze pierwszego zespołu znaleźli się młodzi: Rafał Wielądek, Jarosław Sochocki i Jakub Kabala. Do Kołobrzegu nie pojechali Piotr Kosiorowski i Jacek Gabrusewicz.

Piłkarze Dolcanu w Kołobrzegu będą trenować do 8 lutego. Podczas zgrupowania podopieczni trenera Mroczkowskiego rozegrają trzy sparingi. Pierwszym rywalem Ząbkowian będzie Zawisza Bydgoszcz (30.01), później piłkarze naszej drużyny zagrają z Piasecznem i Kotwicą Kołobrzeg (oba mecze 6.02).


Z drużyną na obóz nie pojechali Piotr Kosiorowski i Jacek Gabrusewicz. Kapitan Dolcanu doznał niegroźnego urazu na treningu i został w Warszawie. Ma być gotowy na kolejny obóz w Dzierżoniowie. Jacek Gabrusewicz jest w trakcie rekonwalescencji po zabiegu lekarskim.


Trener Mroczkowski postanowił, że z pierwszą drużyną pojadą: Rafał Wielądek, Jarosław Sochocki i Jakub Kabala. Dwaj pierwsi mają już na swoim koncie debiut w tym sezonie w barwach Dolcanu. Kuba natomiast zaprezentował się bardzo dobrze w wygranym sparingu z Widzewem w poprzednim roku, w którym zdobył gola.

Kadra na zgrupowanie w Kołobrzegu:

Bramkarze: Rafał Misztal, Maciej Humerski, Rafał Leszczyński.

Obrońcy: Marcin Korkuć, Marcin Hirsz, Robert Stawicki, Mariusz Unierzyski, Mateusz Pawłowicz, Marcin Warakomski.

Pomocnicy: Bartosz Hinc, Marcin Stańczyk, Tomasz Kułkiewicz, Przemysław Grajek, Sebastian Ziajka, Hubert Robaszek, Jakub Kabala, Jarosław Sochocki.

Napastnicy: Benjamin Imeh, Andrzej Stretowicz, Michał Zapaśnik, Krystian Pieczara, Rafał Wielądek.