Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
Wypowiedzi trenerów po meczu ŁKS : Dolcan
Wypowiedzi trenerów po meczu ŁKS : Dolcan

Wypowiedzi trenerów po meczu ŁKS : Dolcan

Po meczu trener Marcin Sasal pogratulował zwycięstwa ŁKSowi i powiedział, że podopieczni trenera Grzegorza Wesołowskiego w pełni zasłużyli na trzy punkty w dzisiejszym meczu. Na koniec szkoleniowiec naszej drużyny po raz kolejny podkreślił, że jest bardzo zadowolony z postawy swoich zawodników w tej rundzie.

Grzegorz Wesołowski (ŁKS Łódź):  Mecz rozpoczął się i kończył, tak jak to sobie zaplanowaliśmy. Zawodnicy wykonywali większość założeń. Było dziś widać sporo radości z gry. Sam życzę sobie, aby w naszej postawie było trochę więcej luzu, właśnie tego cieszenia się z gry piłką. To jest najważniejsze. Oczywiście popełniliśmy kilka błędów, momentami w nasze poczynania wkradała się nonszalancja. Jutro mamy trening, może zagramy jeszcze sparing. Przygotowania do rundy rozpoczynamy 6 stycznia.

Marcin Sasal (Dolcan Ząbki): Zwycięstwo ŁKS uważam za pełni zasłużone. ŁKS po 20 minutach udowodnił, kto dziś jest lepszy. My nie graliśmy w piłkę, przyglądaliśmy się poczynaniom rywala. W naszej grze pełno było niedokładności. Bramka na 3:0 odebrała nam ochotę do gry. Piłkarz ŁKS był wtedy na pozycji spalonej. Ogólnie z drużyny jestem w tym sezonie bardzo zadowolony. Nikt się nie spodziewał, że zdobędziemy tyle punktów.