Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
Konferencja prasowa po meczu: Dolcan : Stal
Konferencja prasowa po meczu: Dolcan : Stal

Konferencja prasowa po meczu: Dolcan : Stal

Trener Janusz Białek pochwalił swoich zawodników za spełnienie jego założeń taktycznych, jednak podkreślił że wystarczyło to dziś tylko na remis. Opiekun naszego zespołu po raz kolejny podkreślił, że jego zespół nie potrafi grać z przeciwnikiem, który broni się całym zespołem na własnej połowie. Tym bardziej, że dziś murawa była w fatalnym stanie.

Janusz Białek (Stal Stalowa Wola): Przyjechaliśmy tutaj i pokazaliśmy, że umiemy grać w piłkę. Ten mecz był dobry w wykonaniu mojego zespołu. Spełnili moje oczekiwania oraz założenia, jakie postawiłem im przed meczem. Zagraliśmy najlepiej jak potrafiliśmy, wystarczyło to na remis.

Marcin Sasal (Dolcan Ząbki): Po straconej bramce w pierwszej połowie, z remisu trzeba być zadowolonym. My po raz kolejny nie potrafimy grać z rywalem, który się cofnął i w pewnym momencie strzelił bramkę po naszym błędzie, gdyż była praktycznie z autu po drugiej stronie boiska. Było zagrane kilka podań, wejście bocznego obrońcy, wrzutka w pole karne. To już ustawiło mecz. Nie mogliśmy znaleźć sposobu na dobrze zorganizowany zespół Stali. Byłem na meczach naszego dzisiejszego przeciwnika, jak trener Białek zaczął to wszystko układać, dlatego mówiłem i zwracałem zawodnikom uwagę, ale oni nie wyciągnęli z tego wniosków. Nie mogliśmy znaleźć sposobu, żeby strzelić bramkę, udało się jedną z karnego.