Główny sponsor:

Miasto
Ząbki

Aktualności

Witamy Nowego Trenera!

Witamy Nowego Trenera!

W dniu dzisiejszym na spotkaniu z zawodnikami pierwszego zespołu przedstawiono nowego trenera Macieja Tataja, który zastąpił ustępującego Piotra Dziewickiego. Trenerowi Piotrowi serdecznie dziękujemy za wkład w sportowy rozwój naszego zespołu i życzymy sukcesów.

Maciej Tataj w latach 2008/2012 występował na boiskach pierwszoligowych w naszych barwach i stanowił o sile ofensywnej naszego zespołu, strzelając w tym okresie 64 bramki w 102 meczach.

Po zakończeniu kariery piłkarskiej poświęcił się pracy trenerskiej, a zawodowe doświadczenie zbierał, będąc trenerem asystentem w III ligowych zespołach Victorii Sulejówek oraz Pogoni Grodzisk. 

W 2019 roku podjął pracę jako trener pierwszego zespołu Laura Chylice, który udanie prowadził do rundy jesiennej sezonu 2021/2022.


PORAŻKA W OSTATNIM MECZU RUNDY JESIENNEJ

PORAŻKA W OSTATNIM MECZU RUNDY JESIENNEJ

Mława 20.11.2021 

Szkoda tych trzech punktów, ale miejmy nadzieję, że wrócą do nas jak bumerang. Przegrana spowodowała, że po rundzie jesiennej zajmiemy trzecie miejsce ze stratą czterech punktów do liderującej Wisły II Płock.


GRA SIĘ TAK JAK PRZECIWNIK POZWALA

GRA SIĘ TAK JAK PRZECIWNIK POZWALA

Ząbki 13.11.2021 


Zawodnicy MKS Przasnysz jak zawsze do Ząbek przyjechali bardzo pozytywnie nastawieni z chęcią zdobycia trzech punktów. Pod wodzą nowego trenera Krzysztofa Jędrzejewskiego zaskoczyli nas determinacją w dążeniu do zwycięstwa.


PORAŻKA W MECZU Z ESCOLĄ

PORAŻKA W MECZU Z ESCOLĄ

Warszawa 07.11.2021 

Po pucharowej gorączce powrót na ligowe boiska okazał się bardzo trudny. Dobrze dysponowana drużyna gospodarzy postawiła twarde warunki w trakcie gry.


PUCHAR JEST NASZ

PUCHAR JEST NASZ

Warszawa 03.11.2021 

Finałowe spotkanie z KTS Weszło, na kameralnym stadionie Hutnika Warszawa spełniło oczekiwania naszych kibiców, którzy licznie wsparli nasz zespół. 

WYGRANY MECZ Z BENIAMINKIEM

WYGRANY MECZ Z BENIAMINKIEM

Ząbki 30.10.2021 

Spotkanie z beniaminkiem IV ligi SOKOŁEM Serock można podzielić na dwie różne części. Zasadniczo różniące się jakością, dominacja, mnóstwo sytuacji bramkowych, nieskutecznie egzekwowany rzut karny oraz cztery strzelone bramki to pierwsza połowa meczu.


WOŁOMIN ZDOBYTY

WOŁOMIN ZDOBYTY

Wołomin 23.10.2021 

Jadąc do Wołomina, rozmyślałem o scenariuszu dotyczącym derbowego meczu z Huraganem Wołomin i wymyśliłem sobie, że zawodnicy młodzi, których nikt jeszcze nie zna, są w stanie przesądzić o wyniku tego meczu.


DROGA DO FINAŁU

DROGA DO FINAŁU

Mszczonów 20.10.2021

Na wstępie chciałbym podziękować chłopakom za trud włożony w ten mecz, zawodnicy zostawili kawał zdrowia, czego efektem jest nasz awans do finału Pucharu Okręgowego MZPN.


ZACZAROWANA DOZBUD ARENA

ZACZAROWANA DOZBUD ARENA

Ząbki 16.10.2021 

Sobotnie spotkanie na DOZBUD ARENIE w całości znajdowało się pod kontrolą naszego zespołu. Posiadana przewaga pozwalała przećwiczyć kilka wariantów gry oraz personalnych przed środowym półfinałowym meczem Pucharowym z MSZCZONOWIANKĄ Mszczonów.

KATAKLIZM W OSTROŁĘCE

KATAKLIZM W OSTROŁĘCE

Ostrołęka 09.10.2021 

Szok i niedowierzanie.

Tak można ocenić remis w Ostrołęce.  Prowadząc 4 – 1 w meczu wyjazdowym i nie wracając z kompletem punktów, to jest sztuka, a nam się to niestety udało.